Rezerwy i Juniorzy ze zwycięstwami!
REZERWY: GKS Zarzecze 1:8 KS II WIĄZOWNICA
W dziesiątej 10.kolejce, nasza drużyna rezerw pewnie i wysoko wygrała w Zarzeczu i umocniła się na pozycji lidera rozgrywek. Następnym mecz drużyna Huberta Kasi rozegra w najbliższą niedzielę z KS Kisielów.
Skład: Dawid Wrzosek (45’ Krystian Wojtyna) - Konrad Majerski (65’ Rafał Kozioł), Dominik Zygmunt, Wojciech Nowak, Szymon Bury - Daniel Konieczny, Jakub Hala, Miłosz Gierczak (55’ Adrian Wojtyna), Mateusz Jakubiec, Marcin Prasoł - Rafał Michalik (65’ Bartłomiej Wojtyna)
⚽️ Bramki: 3-Rafał Michalik, 3-Miłosz Gierczak, Jakub Hala, Marcin Prasoł
JUNIORZY: KS WIĄZOWNICA 4:1 MKS KAŃCZUGA
W 13.kolejce, nasza drużyna juniorów pewnie pokonała MKS Kańczuga i zainkasowała kolejny komplet punktów. Następny mecz drużyna Huberta Kasi rozegra w najbliższy poniedziałek w Zarzeczu.
Skład: Dominik Gamdzyk - Łukasz Naspiński, Jakub Sieńko, Piotr Stasienko, Sebstian Szozda (73’ Eryk Naspiński) - Kacper Cetnarowicz (55’ Dawid Gawroński), Patryk Wysocki, Bartosz Buńko, Mikołaj Kruk (55’ Adrian Wojtyna), Adrian Kowalik (73’ Aleksander Gamdzyk) - Patryk Dudek (53’ czerwona kartka)
⚽️ Bramki: Mikołaj Kruk, Kacper Cetnarowicz, Bartosz Buńko, Patryk Dudek